• BIST 79.417
  • Altın 590,89
  • Dolar 2,2335
  • Euro 2,8285
  • Adana : 21 °C
  • İzmir : 15 °C
  • Ankara : 12 °C

İşte AK Parti'nin Meclis Üyeleri...

18.02.2009 11:00
İşte AK Partinin Meclis Üyeleri...
Ak Parti'nin meclis üyesi adayları belirlendi.

İLİ: ADANA İLÇESİ: SEYHAN
ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı
1 SITKI POLAT
2 ABDULLAH DOĞRU
3 HAYRİ HAKÖVER
4 İLKAY ÖZTOPRAK
5 AHMET NURİ SABUNCU
6 SEYFETTİN ALPAT
7 SUNA DEMİRCİ
8 TÜRKER DOĞAN
9 GÜRSEL GÜLEÇYÜZ
10 SEVİM TÜTÜNCÜ
11 MEHMET ŞAH ARSLAN
12 A.ALİ BOZKURT
13 ABDULLAH SAKARYA
14 SAFİYE AKIN
15 ÖMER SAYİR
16 YUSUF ŞAHİN
17 ALİ EKİCİ
18 MEHMET KIVANÇ
19 MEHMET SAYGIN
20 MÜRÜVVET TANRISEVER
21 BÜLENT TALAŞ
22 MUSTAFA AYDIN
23 BEKİR DALÇEK
24 MAHMUT ÖZTOP
25 GALİP ŞİRE
26 BETÜL MAAŞOĞLU
27 AHMET BOZAN
28 SEDAT SEFİL
29 NURAY ÖZCAN
30 DURMUŞ ALİ AŞKIN
31 A.ERKAN YILMAZ
32 MAHİR ASLAN
33 BAYRAM ALİ ÖZGENÇ
34 AHMET ALPTEKİN
35 REŞAT ELGİN
36 MEHMET DÖNEGEL
37 HASAN ÖKMEN
38 HALİS KASSAP
39 İLKER ÇOR
40 NACİYE YÜKSEL

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı
1 KENAN ŞENBAYRAK
2 ABBAS ŞAHİNGÖZ
3 AYDIN BALOĞLU
4 SEYHAN USLU
5 M.ŞÜKRÜ ERDİNÇ

İLİ: ADANA İLÇESİ: ÇUKUROVA
ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı
1 LEVENT ÖZVEREN
2 ALİ SİCİM
3 MUSTAFA ERHAN ÇETİNUS
4 ZAHİDE BAYRAM
5 OSMAN YAĞAN
6 ABDULLAH İSPİR
7 DENİZ KÖSE
8 SEZGİN ŞAHİN
9 MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU
10 ŞEFİKA EKİZOĞLU
11 BİLAL DELİBAŞ
12 FARUK AYTEK
13 HÜSEYİN ŞAHİN
14 MEHMET ŞAHBAZ
15 FİLİZ YALDIZ
16 LEVENT ULULAR
17 MUZAFFER YEŞİL
18 CEMAL AKBULUT
19 FEHMİ KAYA
20 ÖZEN ÖZER
21 AYDIN AKDOĞAN
22 KAMER ACARTEMEL
23 İBRAHİM SÖYLEMEZ
24 MUSTAFA OLGUN
25 SEYHAN ARIK
26 KASIM ARAS
27 MEHMET ÖZEL
28 NURİYE GÜNGÖR
29 HÜSEYİN ÖZTÜRK
30 BEKİR KILIÇ
31 HACI MEHMET YILMAZ
32 HAŞİM ARLIER
33 CUMALİ YILMAZ

Sıra No Adı ve Soyadı
1 HASAN BATUR EROĞLU
2 NEŞE ARISOY
3 HASAN BERZAN TOPRAK
4 ALİ COŞKUN

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: ÇUKUROVA

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 YUSUF RAMAZAN SAYGILI
2 İLYAS KARABULUT
3 YAŞAR ŞEKER
4 M.YAŞAR AYDOĞDU
5 SAİT ÇOKAL
6 MAHMUT ÖZTÜRK
7 NAZAN TURAN

İLİ: ADANA İLÇESİ: SARIÇAM
ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MUSTAFA KEBUDE
2 ALİ ACEMBEKİROĞLU
3 CENAP EROL
4 KEVSER YILMAZCAN
5 CABBAR KONUK
6 İSMET V. SAVAŞ ŞAHİN
7 GÖKHAN ÖZKÖK
8 ASIM GÜL
9 NURİ ÖZGÖREN
10 GÜLHAN KARA
11 METİN EKER
12 CEVDET ÇETİNER
13 HALİL ÖZYALÇIN
14 BÜNYAMİN ŞAHİN
15 ASLI BOLAT
16 ÖMER ÇAĞATAY ÇAĞLAR
17 ADEM DOĞAN
18 H.İBRAHİM YAVUZ
19 İSMAİL KILIÇ
20 HAYRULLAH UYGUN
21 CUMALİ ALTINÖZ
22 BİLAL KARABURÇ

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 VEDAT KARADAĞ
2 MUSTAFA BAYRAM
3 AZİZ BAYKARA

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: SARIÇAM

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 BAYRAM SERT
2 HALİL BURGU
3 ORHAN ERDOĞAN
4 ASLI ÇETİN TURPÇU
5 MURAT SERTİÇ

İLİ: ADANA İLÇESİ: YÜREĞİR
ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 NECATİ CENGİZ
2 HIDIR BAHÇE
3 MUSTAFA ESENKURT
4 SONGÜL SİVASLIOĞLU
5 CELAL TURAN
6 YAŞAR TURAN
7 İREM SÜLÜ
8 ATİLLA BARIŞIK
9 SERKAN ÖZDEMİR
10 ÖMER AYGÜN
11 ZEHRA ERDEM
12 TARIK ÖZÜNAL
13 SALİH SARI
14 MEHMET YILDIZ
15 FATMA EVCİMİK
16 ABDULSELAM ÖZPOLAT
17 ABDURAHMAN YEŞİLTAŞ
18 MUSTAFA AKDAĞ
19 HACI ALPBOĞA
20 SELAHATTİN KILIÇ
21 MEHMET DEMİROĞLU
22 GÖNÜL ÖZDEMİR
23 MUSTAFA POLAT
24 AHMET TÜRKMEN
25 ADEM AĞUŞ
26 MUSTAFA ÇİÇEK
27 AHMET TURAN
28 YUNUS BOZTAŞ
29 RAMAZAN BALÇIK
30 HASAN HÜKÜMDAR
31 SELMA İPEK
32 ERTUĞRUL ÖZ
33 BELKIZ GONCA

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MURAT TÜRK
2 HASAN KARIOĞLU
3 MUSTAFA ÇOBAN
4 ENVER DALKIRAN

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: YÜREĞİR

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MUSTAFA ÇALIŞKAN
2 SALİH ACAR
3 NECLA SAHI
4 MESUT YEŞİL
5 MUSTAFA YILMAZ
6 ZEKİ KARAGÖL
7 TÜRKER SOLAK
8 SALİH BUDAN

İLİ: ADANA İLÇESİ: ALADAĞ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 NİHAT UZUNOĞLU
2 SİNAN ALTINTOP
3 TALAT ERKAN
4 UĞUR GÖKÇE
5 CUMALİ BAŞ
6 VELİ DEMİR
7 CUMALİ KAYA
8 YUSUF UĞUR

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MAHMUT FERSAK

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: ALADAĞ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 ATİLLA KARATAŞ
2 HASAN BULDU

İLİ: ADANA İLÇESİ: CEYHAN

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 RECEP YAMAN
2 BÜLENT SAVRUN
3 HALİL İBRAHİM ÖZBEK
4 MEDİNE HAFİZE KANARIĞ
5 HAKAN ŞAN
6 OSMAN GAZİ URAL
7 YUNUS METE
8 AHMET HAMDİ ÜLKER
9 CAFER KILLIOĞLU
10 SADETTİN GEVRİ
11 YALÇIN KÜSBECİ
12 AHMET TUNCEL
13 ABDULSELAM KUTLUCA
14 MUSTAFA HAKKI BAYSAL
15 NURDAN KORKMAZ
16 HASAN KANLIDERE
17 ENVER ÇAĞAN
18 ZEKİ KILIÇ
19 MEHMET HASKAN
20 RAMAZAN KÖKSAL
21 GÜLSEREN YILMAZ
22 EYÜP KONUK
23 MEVLÜT KALA
24 NAZIM YİĞİT
25 DERYA ALTAY
26 MEHMET AKBULUT
27 OSMAN GÜL
28 MAHMUT MORAN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 AHMET KARAHAN
2 İBRAHİM İKİDAĞ
3 HÜSEYİN SAVRUN

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: FEKE

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 YAŞAR KARAKOÇ
2 NECİP AĞCA
3 HÜSEYİN KOCADURMUŞ
4 NİHAT ŞENER
5 ŞÜKRİYE KIZILOLUK
6 BAYRAM KUL
7 VELİ PARLAKAÇ
8 ERDOĞAN ALPTEKİN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 NECİP KAYA

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: FEKE

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 BURHAN ŞENGÜN
2 ŞABAN ULUSOY

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: İMAMOĞLU

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 RAMAZAN BARGÖZ
2 HANİFİ ARSLAN
3 ZEKİ AKKO
4 SEBEHATTİN ER
5 BEKİR TOPAL
6 MAHMUT KUMSAR
7 MANSUR ÇELİK
8 OSMAN BOLAT
9 YAHYA ALADAĞ
10 RAMAZAN AKKEŞ
11 İBRAHİM ARIK
12 AHMET AKKAR
13 ADEM YILDIZ

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 SÜLEYMAN AYDIN
2 ABDULLAH TAKIRTAŞ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: İMAMOĞLU

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 HACI ÇETİN
2 AHMET BOLAT
3 ZİYA TÜRKSEV

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: KARAİSALI

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 ALİ METİN
2 KERİM KÜÇÜKKÖKEN
3 AYHAN YÜCE
4 HALİL NAZİK
5 YASER ARICI
6 AHMET ÖZCAN
7 ETHEM KOCA
8 AYKAN ŞAFAK

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MEHMET SAPMAZ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: KARAİSALI

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 VEYSEL GÜNGÖR
2 MUSTAFA EKİCİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: KARATAŞ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 NAİL ÜNAL
2 AHMET ASLAN GÖKÇE
3 SAMİ YILMAZ
4 METİN KUMLU
5 MEHMET SAÇLI
6 YAŞAR ÇAPAR
7 BEDİR ORHAN
8 MEHMET KELEBEK

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MAHMUT TUNÇ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: KARATAŞ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 KENAN KÜSGÜN
2 VEDAT METİN

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: KOZAN

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 FATMA TUTAR
2 İSKENDER BOZKURT
3 HÜSEYİN ÇETİN
4 FATMA DURMUŞOĞLU
5 İDRİS ÇEVİKALP
6 AHMET ARIK
7 İBRAHİM TANRIVERDİ
8 FERHAT BOYRAZ
9 HALİL SAYGILI
10 ABİDİN KAYMAK
11 ALİ YÖRÜGER
12 EROL AYHAN
13 NUFEL DURAN
14 SÜLEYMAN HALAÇOĞLU
15 MUSTAFA ZEYTUNLU
16 SALİH KALIN
17 HACI KÜÇÜKAYDIN
18 AHMET YİĞENOĞLU
19 ÜMİT ÇORAKLI
20 İBRAHİM BOZKURT
21 HALUK ÖLMEZ
22 YUSUF KARADUMAN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 RUHİ GÜL
2 MEHMET BİRCAN
3 ADEM YAVUZ AÇICI

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: KOZAN

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 ADEM OCAK
2 HADİ TEKDEMİR
3 YASİN YILMAZ
4 HÜSEYİN KILÇIK
5 SALİM AKKOÇ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: POZANTI

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 BAŞOL ÜNAL
2 MEHMET ERDEM
3 MESUT AĞCA
4 AHMET DEMİR
5 NURCAN DEMİRTAŞ
6 HÜSAMETTİN ÖZKAN
7 İSRAFİL AKTINSU
8 AHMET GÜVEN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 YILDIZ ARSLANTAŞ

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: POZANTI

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MURAT ÜNSAL
2 MEHMET SAY

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: SAİMBEYLİ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MUHAMMET EMİN KEKEÇ
2 MUSTAFA BARUT
3 İSMAİL YILDIZHAN
4 SEBİHA UYANIK
5 ZİYA OPAK
6 MEHMET İNCE
7 İBRAHİM ÇOLAK
8 HURİYE AKDOĞAN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı
1 SEFER KARAMAN

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: SAİMBEYLİ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 İSA KURUOĞLU
2 NECATİ SAMSA

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: TUFANBEYLİ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 SÜLEYMAN KEÇE
2 ALİ ALCI
3 HALİL KILINÇ
4 METİN ARAZ
5 HASAN BERKSOY
6 H.MUSTAFA ÇİNÇİK
7 OSMAN BURAK
8 CUMA ALÇIN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 HALİL ARKAN

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: TUFANBEYLİ

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 MUSTAFA SAĞLAM
2 AHMET BOZDEMİR

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: YUMURTALIK

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 ŞABAN YETKİN
2 MUSTAFA DURAN
3 HAYRETTİN ENCELEK
4 ALİ ERDEN
5 MESUT EVRAN
6 GANİ KÜÇÜK
7 YÜCEL KUMBURLU
8 ERSAN TOSUN

KONTENJAN
Sıra No Adı ve Soyadı

1 BİLAL GÖKÇE

İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ
İLİ: ADANA İLÇESİ: YUMURTALIK

ASIL ÜYELER
Sıra No Adı ve Soyadı

1 SÜLEYMAN KESKİN
2 SELÇUK MAMAK

Kanal A

Yorumlar
YUSUF AYHAN
21 Şubat 2009 Cumartesi 17:55
AMCAM YİNE DOĞRU İNSANLARI SEÇMİŞ!
AMCAMA HER KONUDA GÜVENİRİM.SEÇTİĞİ İNSANLARI TANIYORUM.AMCAM HER ZAMANKİ GİBİ SES GETİRECEK...
78.164.250.102
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Adana Medya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim